LIONS CLUB WROCŁAW L&L
zainaugurował swoją działalność . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan ....

PREZYDENT
KLUBU

Prezydent Klubu

w kadencji 2018/2019/2020/2021

Dary dla ukraińskich uchodźców

6 maja 2022 roku przedstawicielki Lions Club Wrocław L&L przekazały dary pochodzące z darowizn Lionów ze Szwajcarii dla uchodźców z Ukrainy znajdujących się w gminie Karczmiska.
Dary zostały przekazane wójtowi Gminy Karczmiska (woj. lubelskie) Panu Januszowi Goliszka i Pani Skarbnik Gminy Katarzynie Socha. Następnie dary składające się z lekarstw, artykułów higienicznych , artykułów spożywczych i ubrań dla dzieci zostały przekazane do Słotwiń – do budynku dawnej szkoły, który na dziś zamieszkuje kilkadziesiąt osób, głównie mam z dziećmi, pochodzących z różnych rejonów, objętych działaniami wojennymi na Ukrainie.
Nasz Klub nie po raz pierwszy organizował przekazanie darów dla osób potrzebujących, ale tym razem głębia emocji zarówno po stronie obdarowanych jak i u nas była poza skalą dotychczasowych doświadczeń. Dziękujemy Okręgowi 121 Polska za pomoc w przeprowadzeniu tych humanitarnych działań. Emocje i wzruszenia na długo zostaną w naszej pamięci.

Prezydent LC Wrocław L&L