LIONS CLUB WROCŁAW L&L
zainaugurował swoją działalność . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan ....

PREZYDENT
KLUBU

Prezydent Klubu

w kadencji 2018/2019/2020/2021

Wycieczka dla dzieci z Domu Dziecka do Zamku Książ - 03.10.2010 r.

W dniu 03.10.2010  członkinie Lions Club Wrocław Little Lighthouse zorganizowały dla dzieci z Domu Dziecka wycieczkę do Zamku Książ. W wycieczce wzięli również udział członkowie Leo Club Wrocław. Program wizyty obejmował zwiedzanie pięknych sal zamkowych, dotarcie korytarzem pałacowym do skałki szczęścia (legenda głosi, że wypowiedziane w tym miejscu życzenia się spełniają), zwiedzanie pałacowych tarasów , fontann i rzeźb.
Dla wielu dzieci była to pierwsza w życiu wycieczka do zamku.
Wielką atrakcją dla dzieci była wycieczka trasą tajemnic II Wojny Światowej (zamkowe podziemia, tajemnicze windy, nieukończone pomieszczenia i ciekawe opowieści przewodnika). Następnym punktem programu był obiad w „Stadzie Książ”. Tam dzieci miały możliwość nakarmienia zwierząt, obejrzenia pokazu ujeżdżania koni. Dużą atrakcją była przejażdżka bryczką dla wszystkich dzieci po Książu i parku krajobrazowym. Chętni mogli spróbować nauki jazdy konnej na lonży. Ostatnim punktem wycieczki było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.
Wycieczka należała do udanych, ponieważ dzieci z domu dziecka dopytywały się o następny taki wyjazd.

Prezydent LC Wrocław L&L kadencji 2010/2011