LIONS CLUB WROCŁAW L&L
zainaugurował swoją działalność . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan ....

PREZYDENT
KLUBU

Prezydent Klubu

w kadencji 2018/2019/2020/2021

Dzieci z Wołowa w Aquaparku

21.02.2014 roku LC Wrocław L&L był sponsorem wyjazdu dla Dzieci z Domu Dziecka w Wołowie do Wrocławskiego Aquaparku.
Dzieci przyjechały do Wrocławia w godzinach porannych i spędziły dzień na doświadczaniu atrakcji Wrocławskiego Parku Wodnego.
Większość czasu dzieci spędziły w kompleksie basenów rekreacyjnych i sportowych. Dużą atrakcją był basen z falami, jacuzzi, relaksu dostarczała leniwa rzeka. Największą popularnością cieszył się jednak solankowy basen zewnętrzny w którym to można było podziwiać zimową aurę, będąc w ciepłej wodzie, o temperaturze 32stopni C. Tradycyjnie dzieci zamówiły ulubioną pizzę i napoje, co było dodatkową atrakcją w tym pełnym wrażeń dniu.

Prezydent LC Wrocław L&L kadencji 2013/2014