Artykuły

LC Wrocław L&L na Golf Trophy - 18.09.2010 r.

18 września 2010 r. na polach golfowych Rycerskiego Klubu Golfowego Krobielowice odbył się 5th International Lions Club Golf Trophy Lion 2010organizowany przez Lions Club Wrocław m2m. Program imprezy obejmował Turniej golfowy, Akademię gry w Golfa (2 grupy), oraz imprezę towarzyszącą, rodzinny piknik w malowniczym parku Pałacu w Krobielowicach.
W Akademii golfa brali udział nasi podopieczni, członkowie Leo Club Wrocław. Dla wielu z nich była to pierwsza przygoda i spotkanie z tym pięknym i eleganckim sportem.
Dla czołowych zawodników turnieju Lions Club Wrocław m2m przygotował puchary, dla uczestników Akademii gry w Golfa wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów. Na przybyłych gości czekał poczęstunek i wiele atrakcji, w tym pokazy tańca w wykonaniu grupy tanecznej Revue-Show Dance z Klubu Tańca Extra Magdaleny Zachariasiewicz oraz show Fakira Radamesa, a oprawę muzyczną zapewnił zespół Faron.
Swój udział w tej corocznej imprezie miał również nasz klub. Lions Club Wrocław Little Lighthouse, zgodnie z zasadą wspierania działań kolegów z innych klubów, współorganizował  zabawę fantową. Zabawa cieszyła się dużym powodzeniem wśród zaproszonych gości. Dzięki hojności naszych sponsorów przygotowane przez nas fanty były bardzo atrakcyjne i wartościowe. Zawierały między innymi zaproszenia na ekskluzywne zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, do Spa, na naukę makijażu i  wizaż, a także kupony na sesje coachingowe i sesje zdjęciowe.
Dzięki pomocy członków Leo Club Wrocław zabawa fantowa przebiegła bardzo sprawnie. Całkowity dochód pozyskany na organizacji zabawy fantowej klub nasz przeznaczy na działalność charytatywną.

Beata Libner
Prezydent LC Wrocław L&L kadencji 2010/2011