Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » pozyskiwanie funduszy » HAVANA NIGHT we Wrocławiu - 13.10.2012 r.
13/10/2012
1 października 2011 r. odbyła się we Wrocławiu pierwsza Gala, zorganizowana przez wrocławskie Kluby Lions, inicjująca projekt budowy Ośrodka dla Osób z Autyzmem (dzieci i dorosłych).... więcej
01/10/2011
W sobotni wieczór 4 czerwca 2011 roku, w restauracji Toya &Golf we Wrocławiu, odbył się szósty dobroczynny bal organizowany przez Lions Club Wrocław Litlle Lighthouse  i Leo Club Wrocław.... więcej
04/06/2011
W sobotni wieczór 20 listopada 2010 r., odbył się piąty charytatywny bal wydany przez Lions Club Wrocław Little Lighthouse. Miejscem balu była restauracja TOYA GOLF @ COUNTRY CLUB. Bal utrzymany był... więcej
20/11/2010
16 października 2009r. o godzinie 19:28 we Wrocławiu, w Starej Garbarni przenieśliśmy się w czasy prohibicji. Była to noc miłych wrażeń począwszy od wspaniałej oprawy muzycznej, poprzez występy... więcej
16/10/2009

HAVANA NIGHT we Wrocławiu - 13.10.2012 r.

W sobotni wieczór 13 października 2012 Lions Club L&L Wrocław zorganizował kolejny bal dobroczynny. Miejscem balu była restauracja Toya &Golf. Tradycyjnie już w naszym balu uczestniczyli nasi przyjaciele z Klubów Lions z Włoch, Niemiec i Anglii.
Na zaproszenie Leo Club Wrocław w balu uczestniczyli również przedstawiciele niemieckiego Leo Clubu z Lipska. Wśród naszych gości nie zabrakło również sponsorów, przyjaciół i sympatyków naszego klubu.
Havana Night – latynowskie rytmy, to motyw przewodni naszego balu. W czasie balu przeprowadzono zabawę fantową. Zachętą do udziału były atrakcyjne nagrody przygotowane przez sponsorów naszego klubu.
Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na organizację zimowego wypoczynku Dzieci z Domu Dziecka w Godzięcinie.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie, otwartość serca i wspaniałą atmosferę naszego balu.

Prezydent LC Wrocław L&L kadencji 2010/2011